Karma Eğitim Yaklaşımımız

Standart e-eğitim programlarıyla profesyonel İngilizce öğrenilebileceğine inanmıyoruz. Dragoman Akademi karma eğitim yaklaşımıyla, 21. yüzyılın gerektirdiği profesyonel İngilizce becerileri için üç önemli kriteri uyguluyor. Öncelikle e-eğitim içeriği iş dünyasına özel olmalı; insan kaynakları, pazarlama, satış, ürün geliştirme gibi konuları işlemli. Sonra kullanılan eğitim platformu basit videolardan ve testlerden daha çok ve sistemli etkileşime izin vermeli; İngilizce koçları öğrencileri yönlendirebilmeli. Üçüncü ve en önemlisi e-eğitim online veya yüzyüze yapılacak birebir derslerle pekiştirilmeli. 

goFLUENT e-İngilizce

Dragoman Akademi - goFLUENT işbirliğiyle her hafta güncellenen, 5000'i aşkın profesyonel içerik sizi bekliyor. Harvard Business Review, The New York Times ve AFP'den özenle seçilen günlük haber, makale ve videolar, eğitim uzmanlarımız tarafından interaktif öğrenme konseptiyle sitemize ekleniyor. Dragoman Akademi kapsamlı, sık güncellenen ve profesyoneller için geliştirilen İngilizce eğitim programı ile orta (intermediate) seviyeden itibaren İngilizcesini iş amaçlı geliştirmek isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor.  Ücretsiz demo için bize ulaşın.

BBC.png

e-writing programı 

goFLUENT e-writing programı, İngilizcesi orta - üst seviye olup, yazışma becerilerini geliştirmek isteyenler için ideal bir program. Bu e-writing programında ekran başında yalnız değilsiniz. İş hayatından seçilen ve farklı dil ve beceri seviyelerine göre hazırlanan konularda yazmanız istenecek. Sizin yazdıklarınızı inceleyen eğitmenlerimiz iyileştirmeniz gereken noktaları gösteren ayrıntılı bir geri bildirimde bulunacaklar. Düzenli çalışırsanız daha etkili yazmanın birkaç sırrını keşfedebilirsiniz. Dilerseniz 7/24 devam eden açık sınıflara da katılabilir, İngilizcenizi daha hızlı ilerletebilirsiniz. 

birebir.jpg

Telefonla İngilizce

Dragoman Akademi ve goFLUENT ekibi İngilizce pratik yapmayı, konuşarak kendini geliştirmeyi hedefleyenleri de düşünüyor. e-learning portalımızda kendi hızınızda çalışırken dilerseniz Skype ile veya sabit telefonunuz üzerinden özel ders alabilir veya profesyonel dil danışmanlarımızla birebir eğitim görebilirsiniz. Harvard Business Review, The New York Times ve AFP'nin profesyonel içeriğini, online video egzersizler, testler ve birebir derslerle harmanlayan Dragoman Akademi, İngilizce hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlar.