Bizim Hikayemiz ve Misyonumuz

Dragoman Akademi'nin hikayesi, iki Türk profesyonelin hikayesidir.  Çağatay Dönmez ve Ümit Özaydın.  80'li yıllarda Çağatay, Bornova Anadolu Lisesinde, Ümit, Samsun Anadolu Lisesinde okudu.  İkisi de profesyonel kariyerlerine turizmle başladılar.  İngilizceye tutkuyla ve merakla, anadillerine yakın düzeyde hakim oldular.  Çağatay Japon dili ve kültürüne, Ümit Çin dili ve kültürüne ilgi duydu.  90'lı yıllarda bir danışmanlık firmasında tanıştılar.  Çağatay eğitim departmanında, Ümit çeviri departmanında görev yapıyordu.  Yıllar geçti, çok uluslu firmalar için yürüttükleri sayısız projelerin ardından yolları tekrar kesişti ve 2008'de Dragoman Akademi'yi kurdular.

Do you have 21st Century Skills?

YENİ BECERİLERLE ÖZGÜVENİNİZ ARTSIN

Dragoman Akademi asla sıradan bir dil okulu modelini benimsemedi.  Dil öğrenimini gramer kurallarının ve sözcük dağarcığının çok ötesinde gördü.  İngilizce öğrenmek isteyen profesyoneller için çözüm odaklı, kişiye özel programlar geliştirmeyi ilke edindi.  Öğrencilerine, hem özel yaşamlarında özgüvenlerini artıracak, hem de kariyerlerinin her adımında yardımcı olacak İngilizce iletişim becerilerini kazandırdı.


We work with the largest companies in Turkey.

EN İYİ ŞİRKETLERİN TERCİHİ

Türkiye'nin en büyük bankaları, ilaç firmaları, holdingleri ve bu kurumların en üst yönetimleri Dragoman Akademi'nin yaklaşımını takdir etmekte; eğitimlerinden yararlanmaktadır. 21. yüzyılın gerektirdiği global iletişim becerilerini edinmek, mevcut dil kapasitelerini geliştirmek ve profesyonel İngilizcenin inceliklerine vakıf olmak için Dragoman Akademi'yi tercih etmektedir. 


Customized, 4 tier approach to education

DÖRT KADEMELİ ÖZELLEŞTİRME

Dragoman Akademi'nin başarısı dört kademeli terzi işi eğitim modelinde yatmaktadır.  Kişiye özel, çözüm odaklı, beceri esaslı ve Türk profesyonellerin iş ihtiyaçlarını gözeten bu dört kademeli yaklaşım dil öğreniminde Dragoman Akademi'yi benzersiz kılmaktadır.


Our Mission is Improved Communication

MİSYONUMUZ İLETİŞİM

Misyonumuz, müşterilerimizin sadece daha iyi İngilizce konuşmaları değil, işlerini daha iyi yapmalarını sağlayacak ve dünya çapında daha parlak kariyer fırsatlarının önünü açacak iletişim becerilerini kazandırmaktır.

Eğitimlerimizden yararlanmak isterseniz, aşağıdaki linki tıklayarak kısa ihtiyaç analizi forumunu doldurunuz.  Eğitim danışmanlarımız size en uygun profesyonel İngilizce programlarını sunmak için iletişime geçecektir.